Deze conferentiestoel Sutton van Viking is gemaakt van een duurzaam gecoat staalwerk en een slijtvast stof. Het zitvlak is van een stof die zacht aanvoelt en de rugleuning is gemaakt van mesh, zodat deze ademend is. Deze comfortabele stoel zorgt ervoor dat uw vergader- of wachtruimte er professioneel uit ziet. De stoel wordt ongemonteerd geleverd.
De stoel is ontwikkeld met een ingebouwde lendensteun voor uw onderrug. Vanwege het comfort van deze stoelen, zullen uw collega’s of bezoekers betrokken blijven bij de presentatie of vergadering. De stoel is gemakkelijk in elkaar te zetten en wordt geleverd in een zwarte kleur. De stoel heeft een zithoogte van 47 cm, het zitoppervlak is 48 bij 47 cm en de rugleuning is 47 x 38 cm. De hoogte van de armleuningen vanaf de vloer zijn 64,5 cm.
Ons exclusieve Viking assortiment biedt u kantoormeubelen voor elke werkplek. Trendy, ergonomisch en klassiek. Viking heeft de juiste oplossing voor u.
Deze stoel is getest op brandvertragendheid volgens de EU-normen en de binnenlandse Britse norm als volgt: EN1021-1, EN1021-1, BS7176, BS5852.
De hoogte van de armleuning is 211 mm.
| Artikelnummer | 6840405 |
| EAN/UPC | 8717868149971 |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | Vaste armleuning |
| Basis productkleur | Zwart |
| Brandwerendheid | Ja |
| Breedte rugleuning | 580 mm |
| Breedte zitting | 480 mm |
| Draagkracht (maximaal) | 110 kg |
| Gewicht | 9000 g |
| Hoogte zitting | 470 mm |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal zitting/rugleuning |
|
| Merk | Viking Realspace |
| Productgebied | Start |
| Product Type | Stapelbare stoel |
| Stapelbaar | Stapelbaar |
| Type stoel | Stapelbare stoel |
| Type voet | 4 voeten |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Ja |
| Zitdiepte | 455 |
Belangrijkste specificaties
- Stapelbaar ontwerp voor ruimtebesparing
- Stevig gecoat stalen frame
- Zachte stoffen zitting voor comfort
- Ademend mesh rugleuning
- Ingebouwde lendensteun
- Eenvoudige montage
- Zithoogte van 47 cm
- Stevige vaste armsteunen
- Professionele uitstraling
- Voldoet aan brandveiligheidsnormen
Een eenvoudige oplossing meer zitplaatsen van Realspace
Dankzij de comfortabele zitting en de ademende rugsteun, biedt deze stapelbare stoel van Viking de ultieme balans tussen ruimtebesparing en zitcomfort.



















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.