| Artikelnummer | 1290867 |
| EAN/UPC | 8595167406762 |
| Aantal legborden | 4 Planken |
| Afmetingen | 950 (B) x 500 (D) x 1.950 (H) mm |
| Basis productkleur | Grijs |
| Breedte | 950 mm |
| Draagkracht per legbord (maximaal) | 65 kg |
| Gewicht | 85289 g |
| Hoogte | 1950 mm |
| Kleur | Grijs |
| Manufacturer Part No | S45650.2.09.2.4K |
| Materiaal | Metaal |
| Merk | Merkloos |
| Milieu-eisen | EU Eco label |
| Productgebied | Nieuw product |
| Product Type | Kast |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Nee |
Universal Kast Metaal 4 Planken 950 x 500 x 1.950 mm Grijs
€417.68 Oorspronkelijke prijs was: €417.68.€129.71Huidige prijs is: €129.71.
Artikelnummer: SKU1Cwcapovgw Categorieën: Kantoorkasten, Kantoormeubelen, Kasten & Schappen, Kasten & Schappen, Meubilair Tag: Merkloos Merk: Merkloos
Wees de eerste om “Universal Kast Metaal 4 Planken 950 x 500 x 1.950 mm Grijs” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Aanbieding!
Inrichting
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Kantoormeubelen
Bisley Archiefkast Staal 3 lades 800 x 622 x 1.016 mm Zilver
€111.31
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Phoenix Gegevenskluis met vingerafdrukvergrendeling 63L DS2501F 640 x 500 x 500 mm Wit
Aanbieding!
Kantoormeubelen
€129.62
Aanbieding!
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Bisley Fern Garderobekast Metaal Niet afsluitbaar 380 x 510 x 1.800 mm Zonnebloemgeel
Aanbieding!
Kantoormeubelen
€113.15
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Kantoormeubelen
GERMANIA PROFI 2.0 Archiefkast 800 x 400 x 1.230 mm Lichtgrijs
€126.03
€129.62













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.