In hoogte verstelbaar zitvlakComfort wiegmechanisme, de veerkracht kan met een draaikruk individueel aan het lichaamsgewicht worden aangepast, in de uiterste stand vast te zetten Fraai en stabiel kunststof stervormig onderstel voorzien van gewichtsafhankelijke, geremde dubbele veiligheidswielen voor tapijt
Zorg ervoor dat u de juiste wielen gebruikt voor uw stoel. Kies TOPSTAR 6990-3 wielen (3323862) als uw stoel wordt gebruikt op harde vloeren, zoals hardhout, tegels en steen.
| Artikelnummer | 1146444 |
| EAN/UPC | 4014296951560 |
| Aanbevolen gebruik (maximaal) | 8 Uur/Dag |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | In hoogte verstelbare armleuning |
| Basis productkleur | Zwart |
| Breedte rugleuning | 420 mm |
| Breedte zitting | 440 mm |
| Draagkracht (maximaal) | 110 |
| Gewicht | 14000 g |
| Hoogte rugleuning | 420 mm |
| Kleur | Zwart |
| Made In | Germany |
| Manufacturer Part No | LC10PG200 |
| Merk | TOPSTAR |
| Productgebied | Smart |
| Product Type | Kantoorstoel |
| Speciale lendensteun | Nee |
| Type mechanisme | Kniekanteling |
| Type stoel | Thuiskantoorstoel |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare rugleuning | Hoogte |
| Verstelbare zithoogte | In hoogte verstelbare zitting |
| Verstelbare zithoogte | 420 mm – 550 mm |
| Wieltjes | 5 Wieltjes |
| Zelfmontage | Ja |
| Zitdiepte | 440 |
Belangrijkste specificaties
- In hoogte verstelbaar zitvlak
- Comfortabel wiegmechanisme
- Verstelbare veerkracht
- Vast te zetten mechanisme
- Stabiel kunststof onderstel
- Geremde wielen voor tapijt
- Geschikt voor zachte vloeren
Exclusieve draaistoel voor uw kantoor aan huis
Nieuw ontwerp rugleuning met ademende mesh hoes van elastaan



















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.