Topstar bureaustoel Head Point SY Deluxe. Uitstekend comfort in een moderne stijl. Zithoogte: 39-51 cm. Wielen: geremde, dubbele veiligheidswielen voor tapijt. Mechanisme: Synchroon. Kleur: groen. De stoel wordt ongemonteerd geleverd.
Als u deze stoel wilt gebruiken op harde vloeren zoals hout, tegels en steen, kies dan voor de TOPSTAR wielen Sydney (3239928) die speciaal zijn ontworpen en vervaardigd om ervoor te zorgen dat deze stoel soepel rolt op harde vloeren.
| Artikelnummer | 7223958 |
| EAN/UPC | 4014296339801 |
| Aanbevolen gebruik (maximaal) | 8 Uur/Dag |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | In hoogte verstelbare armleuning |
| Basis productkleur | Groen |
| Breedte rugleuning | 500 mm |
| Breedte zitting | 500 mm |
| Diepte rugleuning verstelbaar | Nee |
| Draagkracht (maximaal) | 110 kg |
| Hoogte rugleuning | 590 mm |
| Kleur | Groen |
| Made In | Germany |
| Manufacturer Part No | SOHE29UT35 |
| Materiaal zitting/rugleuning |
|
| Merk | TOPSTAR |
| Productgebied | Smart |
| Product Type | Draaistoel |
| Speciale lendensteun | Ja |
| Traploos kantelbare rugleuning | Ja |
| Type mechanisme | Synchroonmechanisme |
| Type stoel | Ergonomische stoel |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare hoek zitting | Nee |
| Verstelbare rugleuning | Hoogte |
| Verstelbare zithoogte | In hoogte verstelbare zitting |
| Wieltjes | 5 Wieltjes |
| Zelfmontage | Ja |
| Zitdiepte | 460 |
Excellent comfort in een modern design
In hoogte verstelbare rugleuning van ademend gaasmateriaal
















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.