Sound of Silence II M voor 2 personen. Buitenafmetingen: 226 cm x 113 cm x 224 cm (BxDxH), binnenafmetingen: 210 cm x 100 cm x 204 cm (BxDxH). Buitenpaneel van metaal met zwarte poedercoating, zwarte schroeven. Deur en achterpaneel van gehard glas. Deur met houten knop (zwart). Zwenkwielen en in hoogte verstelbare glijders onder de basis, binnenpaneel bedekt met PET-vilt.
| Artikelnummer | 1266922 |
| EAN/UPC | 8719756090563 |
| Basis productkleur | Zwart |
| Breedte | 22600 mm |
| Diepte | 11300 mm |
| Framekleur | Zwart |
| Hoogte | 22400 mm |
| Inclusief | 1 x akoestische kantoorcabine |
| Kleur | Zwart |
| Merk | Schaffenburg |
| Model | SOS-2.0-SPR-POD-M-ZW |
| Productlijn | Sound Of Silence II M |
| Product Type | Akoestische kantoorcabine |
| Vorm | Vierkant |















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.