De Phoenix Fire Commander Pro FS1921E brandwerende kluis is perfect voor uw bedrijf of zaak. U hoeft zich geen zorgen meer te maken dat persoonlijke en vertrouwelijke eigendommen in verkeerde handen kunnen vallen, of dat er mee geknoei wordt. Deze kluis biedt u 60 minuten bescherming tegen brand voor uw papieren documenten en heeft een aanbevolen dekking van €4.000 aan contant geld en tot €40.000 voor uw waardevolle spullen. De afmetingen van de kluis zijn 125 x 58,5 x 120 cm en de kleur is wit
U krijgt niet alleen twee in hoogte verstelbare planken, maar u krijgt ook ophangrails voor uw laterale bestanden. Met deze Phoenix FS1921E kluis kunt u tot 163 liter spullen opbergen en is tot 60 minuten brandwerend.
Levering is gratis tot aan de voordeur of gratis op de stoep voor grote en/of zware artikelen. Als u verder transport en/of een montageservice wenst, neem dan contact met ons op.
| Artikelnummer | 1000267 |
| EAN/UPC | 5032548004979 |
| Aantal legborden | 2 Planken |
| Afmetingen | 1.250 (B) x 585 (D) x 1.200 (H) mm |
| Binnenbreedte | 1110 mm |
| Binnendiepte | 390 mm |
| Binnenhoogte | 1030 mm |
| Brandwerendheid | Ja |
| Brandwerendheid voor papier | 60 min. |
| Capaciteit | 445 L |
| Gewicht | 440000 g |
| Hangslot | Nee |
| Inclusief | 1 kluis |
| Inclusief batterij(en) | Ja |
| Kleur | Wit |
| Made In | Europe |
| Manufacturer Part No | FS1921E |
| Merk | Phoenix |
| Model | FS1921E |
| Product Type | Brandwerende kluis |
| Sluitmechanisme | Elektronisch slot |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verzekeringsgedekt | 40.000 € |
Leg uw beveilinging in de handen van Phoenix
Met deze uitstekende elektronische brandwerende kluis van Phoenix uit het Fire Commander reeks hoeft u zich geen zorgen meer te maken over de veiligheid van uw eigendommen.




























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.