U hoeft zich geen zorgen te maken over uw waardevolle spullen in deze kluis. Deze afstortkluis is voorzien van een 12 mm plaatstalen deur en een 6 mm bak.. De Phoenix SS0998KD is uitgerust met een zeer veilig VdS klasse I sleutelslot en twee sleutels.
Aanbevolen voor contant geld van € 2.500 Dankzij de speciale Phoenix-platen, die ervoor zorgen dat de inhoud niet kan worden verwijderd, U hoeft zich geen zorgen te maken over uw waardevolle spullen. Bovendien heeft deze kluis een nachtslot voor meer veiligheid.
Levering is gratis tot aan de voordeur of gratis op de stoep voor grote en/of zware artikelen. Als u verder transport en/of een montageservice wenst, neem dan contact met ons op.
| Artikelnummer | 8069735 |
| EAN/UPC | 5032548003132 |
| Afmetingen | 510 (B) x 510 (D) x 760 (H) mm |
| Binnenbreedte | 495 mm |
| Binnendiepte | 415 mm |
| Binnenhoogte | 315 mm |
| Brandwerendheid | Nee |
| Capaciteit | 64 l en 28 L |
| Dikte kluisdeur | 12 mm |
| Gewicht | 130000 g |
| Inclusief batterij(en) | Nee |
| Manufacturer Part No | SS0998KD |
| Merk | Phoenix |
| Model | SS0998KD |
| Product Type | Afstortkluis |
| Sluitmechanisme | Sleutel |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verzekeringsgedekt | 2.500 € |
Belangrijkste specificaties
- 12 mm stalen deur
- VdS klasse I sleutelslot
- Aanbevolen €2.500 contant
- 92L ruime opslag
- Veilig nachtinbraaksysteem
- Grafietgrijze afwerking
- Phoenix speciale platen
Bewaar uw waardevolle spullen veilig met Phoenix
De Phoenix SS0998KD-serie is door goedgekeurd en voldoet aan de Britse en Europese normen.






























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.