Nowy Styl conferentiestoel. Deze conferentiestoel is stapelbaar en koppelbaar. De conferentiestoel heeft een stalen onderstel met een doorsnede van 2 cm en de bekleding is van 100% polyacryl. Kleur: blauw. Hoeveelheid: 4 stuks. De stoel wordt ongemonteerd geleverd.
| Artikelnummer | 2167902 |
| EAN/UPC | 4045513134718, 8018326076052, 5900978075565 |
| 2. Number per UOM | 4 |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | Optionele armleuning |
| Basis productkleur | Blauw |
| Breedte rugleuning | 470 mm |
| Breedte zitting | 470 mm |
| Draagkracht (maximaal) | 110 kg |
| Hoogte rugleuning | 340 mm |
| Hoogte zitting | 500 mm |
| Kleur | Blauw |
| Made In | Europe |
| Materiaal zitting/rugleuning | Stof |
| Merk | Nowy Styl |
| Productgebied | Smart |
| Product Type | Bezoekersstoel |
| Stapelbaar | Stapelbaar |
| Type stoel | Stapelbare stoel |
| Type voet | 4 voeten |
| Verkoopeenheid | Pak |
| Zelfmontage | Ja |
| Zitdiepte | 440 |
Belangrijkste specificaties
- Stapelbaar ontwerp voor ruimtebesparing
- Koppelbaar voor flexibele opstellingen
- Stalen onderstel met 2 cm doorsnede
- Bekleding van 100% polyacryl
- Uiteindelijke kleur: stijlvol blauw
- Wordt ongemonteerd geleverd
- Set van 4 stuks inbegrepen
- Geschikt voor vergaderzalen
- Eenvoudig te monteren
- Duurzaam en stevig frame














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.