Nowy Styl conferentiestoelen zijn gemaakt van stof en hebben een frame van chroom die een gewicht van 110 kg kan houden. De stoelen zijn stapelbaar en 80 cm hoog, 49 cm breed en 580 cm diep. De kleur van de stoelen is zwart en ze worden per 4 stuks verkocht.
| Artikelnummer | 5490855 |
| EAN/UPC | 4045513134749 |
| 2. Number per UOM | 4 |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | Zonder armleuning |
| Basis productkleur | Zwart |
| Breedte rugleuning | 470 mm |
| Breedte zitting | 470 mm |
| Draagkracht (maximaal) | 110 kg |
| Framekleur | Chroom |
| Hoogte rugleuning | 340 mm |
| Hoogte zitting | 500 mm |
| Kleur | Zwart |
| Made In | Europe |
| Materiaal zitting/rugleuning | Stof |
| Merk | Nowy Styl |
| Productgebied | Smart |
| Product Type | Bezoekersstoel |
| Stapelbaar | Stapelbaar |
| Type stoel | Stapelbare stoel |
| Type voet | 4 voeten |
| Verkoopeenheid | Pak |
| Zitdiepte | 570 |
Belangrijkste specificaties
- Comfortabele stoffen bekleding
- Stevig chroom frame
- Draagvermogen tot 110 kg
- Stapelbaar voor eenvoudige opslag
- Moderne en stijlvolle uitstraling
- Set van vier stoelen
- Geschikt voor conferenties en bijeenkomsten
- Onderhoudsvriendelijk materiaal
- Compact ontwerp voor efficiënt ruimtegebruik
- Tijdloos zwart design
Een investering boordevol pluspunten
These black conference chairs PLUS are ideal for every office and perfectly suitable for seating in a conference room.















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.