| Artikelnummer | 5490864 |
| EAN/UPC | 4045513134756 |
| 2. Number per UOM | 4 |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | Zonder armleuning |
| Basis productkleur | Grijs |
| Breedte rugleuning | 470 mm |
| Breedte zitting | 470 mm |
| Draagkracht (maximaal) | 110 kg |
| Hoogte rugleuning | 340 mm |
| Hoogte zitting | 500 mm |
| Inclusief | 4 x Bezoekersstoelen |
| Kleur | Grijs |
| Made In | Europe |
| Materiaal zitting/rugleuning | Stof |
| Merk | Nowy Styl |
| Productgebied | Smart |
| Product Type | Bezoekersstoel |
| Stapelbaar | Stapelbaar |
| Type stoel | Stapelbare stoel |
| Type voet | 4 voeten |
| Verkoopeenheid | Pak |
| Zitdiepte | 570 |
Belangrijkste specificaties
- Comfortabele zitervaring
- Duurzame stoffen bekleding
- Stevige metalen poten
- Eenvoudig te stapelen
- Onderhoudsvriendelijk ontwerp
- Beschikbaar in verschillende kleuren
- Ideaal voor wachtkamers en vergaderruimtes
- Tijdloos design
- Makkelijk te verplaatsen
- Ergonomische ondersteuning

















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.