Deze archiefkast is ideaal voor het archiveren van A4-documenten in kantoren, dokterspraktijken, archieven en meer. Ontworpen voor gebruik binnenshuis en gemaakt van hoogwaardige staalplaat met een duurzame poedercoating. De romp is gelast uit staalplaat van 0,6 mm dik (zijkanten en achterkant) en 0,7 mm dik (boven- en onderkant). De lades zijn gelast uit 0,6 mm dik staalplaat.
De lade heeft een draagvermogen van 35 kg. De lades zijn gemonteerd op 550 mm lange kogelgelagerde geleiders en kunnen voor 100% worden uitgetrokken. De lades worden centraal vergrendeld met één cilinderslot in de rechterbovenhoek van de archiefkast. Het slot wordt geleverd met 2 sleutels.
De archiefkast is voorzien van een veiligheidssysteem dat ervoor zorgt dat er slechts één lade tegelijk geopend kan worden. Dit mechanisme voorkomt dat meerdere lades gelijktijdig openstaan, waardoor de kast zou kunnen kantelen als die volledig is beladen. Documenten kunnen veilig en overzichtelijk worden opgeborgen doordat de lades geschikt zijn voor hangmappen.
Het product wordt volledig gemonteerd geleverd en is direct klaar voor gebruik.
| Artikelnummer | 1269781 |
| EAN/UPC | 8595167406489 |
| Aantal hangmappenladen | 5 Lades |
| Afmetingen | 405 (B) x 623 (D) x 1.628 (H) mm |
| Basis productkleur | Grijs |
| Breedte | 405 mm |
| Diepte | 623 mm |
| Gewicht | 63038 g |
| Hoogte | 1628 mm |
| Kleur | Grijs |
| Manufacturer Part No | G23050.2.09.2.2 |
| Materiaal | Metaal |
| Merk | Merkloos |
| Milieu-eisen | EU Eco label |
| Productgebied | Nieuw product |
| Product Type | Archiefkast |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Nee |
Belangrijkste specificaties
- 5 lades voor A4-documenten
- Hoogwaardig staal met poedercoating
- 100% lade-uitrekking
- Centraal cilinderslot
- 35 kg draagvermogen per lade
- 550 mm kogelgelagerde geleiders
- Veiligheidssysteem tegen kantelen
- Geschikt voor hangmappen
- Volledig gemonteerd geleverd
Een compacte en ruimtebesparende kast voor uw A4-documenten
Bescherm uw documenten en bewaar ze overzichtelijk met deze betrouwbare archiefkast. Gemaakt van hoogwaardig staal en voorzien van vijf A4-lades.













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.