Deze archiefkast is ideaal voor het archiveren van A4-documenten in kantoren, dokterspraktijken, archieven en meer. Ontworpen voor gebruik binnenshuis en gemaakt van hoogwaardige staalplaat met een duurzame poedercoating. De romp is gelast uit staalplaat van 0,8 mm dik (zijkanten en achterkant) en 0,1 mm dik (boven- en onderkant). De lades zijn gelast uit 0,7 mm dik staalplaat.
De lade heeft een draagvermogen van 35 kg. De lades zijn gemonteerd op 550 mm lange kogelgelagerde geleiders en kunnen voor 100% worden uitgetrokken. De lades worden centraal vergrendeld met één cilinderslot in de rechterbovenhoek van de archiefkast. Het slot wordt geleverd met 2 sleutels.
De archiefkast is voorzien van een veiligheidssysteem dat ervoor zorgt dat er slechts één lade tegelijk geopend kan worden. Dit mechanisme voorkomt dat meerdere lades gelijktijdig openstaan, waardoor de kast zou kunnen kantelen als die volledig is beladen. Documenten kunnen veilig en overzichtelijk worden opgeborgen doordat de lades geschikt zijn voor hangmappen.
Het product wordt volledig gemonteerd geleverd en is direct klaar voor gebruik.
| Artikelnummer | 1269783 |
| EAN/UPC | 8595167406793 |
| Aantal hangmappenladen | 8 Lades |
| Afmetingen | 840 (B) x 623 (D) x 1.320 (H) mm |
| Basis productkleur | Grijs |
| Breedte | 840 mm |
| Diepte | 623 mm |
| Gewicht | 110038 g |
| Hoogte | 1320 mm |
| Kleur | Grijs |
| Manufacturer Part No | G23240.2.09.2.2 |
| Materiaal | Metaal |
| Merk | Merkloos |
| Milieu-eisen | EU Eco label |
| Productgebied | Nieuw product |
| Product Type | Archiefkast |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Nee |
Belangrijkste specificaties
- Robuuste staalconstructie
- Geruisloze ladegeleiding
- Volledig uittrekbare lades
- Veiligheidssysteem lades
- Centrale vergrendeling
- Hangmappen capaciteit
- Draagkracht lade: 35 kg
- Inclusief 2 sleutels
- Klaar voor direct gebruik
- Geschikt voor A4 documenten
Een compacte en ruimtebesparende kast voor uw A4-documenten
Verbeter uw organisatie met deze betrouwbare archiefkast. Hij heeft vier lades, elk geschikt voor twee ordners van A4-formaat naast elkaar.











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.