Wilt u een extra laagje comfort aan uw huis toevoegen? Het vloerkleed Dolce van meet powered by PAPERFLOW fungeert ook als een gezellige vloerdeken die een laagje warmte en luxe aan elke kamer toevoegt. De beige kleur geeft dit vloerkleed een zeer neutrale tint die werkt met verschillende kleurenpaletten en interieurs. Ontworpen met behulp van een tufttechniek en afgewerkt met een zachte ondergrond, is dit vloerkleed een uitstekende aanvulling op elke gezellige leefruimte.
Het vloerkleed rafelt niet en zorgt ervoor dat uw ruimte netjes en opgeruimd blijft. Het Dolce vloerkleed is gemaakt van 100% polypropyleen, is machinewasbaar en is droogkastbestendig, waardoor het zeer eenvoudig te reinigen en te drogen is. Voor hoge kwaliteit en weinig onderhoud kiest u het Dolce vloerkleed van meet powered by PAPERFLOW.
| Artikelnummer | 1115259 |
| EAN/UPC | 3660141914481 |
| Afmetingen | 170 (B) x 120 (D) cm |
| Basis productkleur | Bruin |
| Breedte | 1700 mm |
| Diepte | 1200 mm |
| Hoogte | 12 mm |
| Inclusief | 1 x vloerkleed |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | PP (Polypropeen) |
| Merk | meet powered by PAPERFLOW |
| Productlijn | DOLCE |
| Product Type | Vloerkleed |
| Techniek | Getuft |
| Vorm | Rechthoekig |
Vernieuw uw woonkamer met meet powered by PAPERFLOW
Comfortabel en betaalbaar, het Dolce vloerkleed van meet powered by PAPERFLOW heeft het allemaal.










Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.