De massieve beuken basis biedt de stevigheid die u nodig heeft, terwijl de witte planken van polypropyleen zorgen voor voldoende ruimte voor opslag. Dankzij de vier zwenkwielen, die elke kant op kunnen rijden, kunt u de trolley eenvoudig verplaatsen wanneer u dat wilt. De trolley heeft een aantrekkelijke Scandinavische design. Dit product wordt ongemonteerd geleverd.
| Artikelnummer | 1035085 |
| EAN/UPC | 3660141060881 |
| Afmetingen | 500 (B) x 360 (D) x 550 (H) mm |
| Basis productkleur | Wit |
| Breedte | 500 mm |
| Diepte | 360 mm |
| Hoogte | 550 mm |
| Inclusief | 1 x trolley |
| Kleur | Wit |
| Manufacturer Part No | DDC.23.13 |
| Materiaal | PP (Polypropeen) |
| Merk | meet powered by PAPERFLOW |
| Monteerservice | Nee |
| Product Type | Trolley |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Ja |
Belangrijkste specificaties
- Stevig beukenhouten frame
- Ruime polypropyleen planken
- Makkelijk te verplaatsen wielen
- Stijlvol Scandinavisch design
- Compact formaat: 500x360x550 mm
Combineer op en stijl met elkaar
Praktisch en elegant, de perfecte ondersteuning voor elke werkplek.


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.