TUV-geteste gasveer, zitdiepte eenvoudig en continu instelbaar door middel van rugverstelling, zwart kunststof voetkruis, incl. universele wielen, zithoogte 43 – 53 cm. Draagkracht tot 150 kg. 3 jaar garantie. Textiel/meshstofcombinatie: zitkussen zwart + rugnet zwart.
Let op: U kunt dit product niet retourneren of een geplaatste bestelling annuleren
| Artikelnummer | 1161931 |
| EAN/UPC | 4032376006429 |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | Optionele armleuning |
| Basis productkleur | Zwart |
| Breedte zitting | 45 mm |
| Diepte rugleuning verstelbaar | Ja |
| Draagkracht (maximaal) | 120 |
| Hoogte rugleuning | 460 mm |
| Kleur | Zwart |
| Manufacturer Part No | 2232_507 |
| Materiaal zitting/rugleuning | Stof |
| Merk | mayer sitzmöbel |
| Productgebied | Plus |
| Product Type | Draaistoel |
| Speciale lendensteun | Nee |
| Type mechanisme | Permanent contact |
| Type stoel | Ergonomische stoel |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare hoek zitting | Nee |
| Verstelbare rugleuning | Diepte |
| Verstelbare zithoogte | 43 mm – 53 mm |
| Wieltjes | 5 Wieltjes |











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.