Hoge rug, voorkant echt zwart leer, doorgestikte naden, verchroomde armleuningen vast met echt leren bekleding, gesynchroniseerd mechaniek met individuele gewichtsinstelling, gasveer TUV gekeurd, aluminium kruis gepolijst, incl. grote rollers voor tapijtvloeren, zithoogte 46 – 58 cm.
Let op: U kunt dit product niet retourneren of een geplaatste bestelling annuleren
| Artikelnummer | 1161759 |
| EAN/UPC | 4032376008652 |
| Aanbevolen gebruik (maximaal) | 8 Uur/Dag |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | Vaste armleuning |
| Basis productkleur | Zwart |
| Breedte zitting | 50 mm |
| Diepte rugleuning verstelbaar | Nee |
| Draagkracht (maximaal) | 120 |
| Hoogte rugleuning | 750 mm |
| Kleur | Zwart |
| Manufacturer Part No | 2491 |
| Merk | mayer sitzmöbel |
| Productgebied | Plus |
| Product Type | Directiestoel |
| Speciale lendensteun | Nee |
| Type mechanisme | Synchroonmechanisme |
| Type stoel | Managerstoel |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare hoek zitting | Nee |
| Verstelbare zithoogte | 43 mm – 53 mm |
| Wieltjes | 5 Wieltjes |
| Zitdiepte | 480 |
Belangrijkste specificaties
- Echt zwart leren bekleding
- Hoge rug voor extra ondersteuning
- Verchroomde armleuningen met leren bekleding
- Gesynchroniseerd mechaniek voor comfortabel zitten
- Individuele gewichtsinstelling
- TUV-gecertificeerde gasveer
- Robuust gepolijste aluminium stervoet
- Grote wielen voor tapijtvloeren
- Verstelbare zithoogte van 46-58 cm
- Doorgestikte naden voor stijlvol design











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.