Gepoedercoat zwart frame, gevoerde zitkuip met vintage kunstleer, bruin met diamantvormig patroon, TÜV-geteste gasveer, traploze hoogteverstelling, 360° draaibaar, ronde bodemplaat, design voetsteun, zithoogte 52,5 – 77,5 cm.
Let op: U kunt dit product niet retourneren of een geplaatste bestelling annuleren
| Artikelnummer | 1162008 |
| EAN/UPC | 4032376009925 |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | Zonder armleuning |
| Basis productkleur | Bruin |
| Breedte zitting | 43 mm |
| Draagkracht (maximaal) | 120 |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal zitting/rugleuning | Kunstleder |
| Merk | mayer sitzmöbel |
| Productgebied | Smart |
| Product Type | Kruk |
| Type stoel | Kruk |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare zithoogte (maximaal) | 78 mm |
| Verstelbare zithoogte (minimaal) | 53 mm |
| Zitdiepte | 390 |












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.