Zwarte kunststof voet, gestoffeerde zitting, in hoogte verstelbaar door gaslift, incl. wielen voor tapijt, zithoogte 39 – 50 cm.
Onderhoudsvriendelijke, slijtvaste bekledingsstof, 100% polyester, martindale schuurweerstand: 100,000.
| Artikelnummer | 1182469 |
| EAN/UPC | 4032376022320 |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | Zonder armleuning |
| Basis productkleur | Zwart |
| Brandwerendheid | Nee |
| Breedte zitting | 40 mm |
| Draagkracht (maximaal) | 100 kg |
| Inclusief | 1 x Draaikruk |
| Kleur | Zwart |
| Made In | Germany |
| Manufacturer Part No | 1282S_26397 |
| Materiaal zitting/rugleuning | Stof |
| Merk | mayer sitzmöbel |
| Productgebied | Smart |
| Product Type | Draaikruk |
| Rails | Nee |
| Type stoel | Ergonomische kruk |
| Type voet | Stervoet kunststof |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare zithoogte | 39 mm – 50 mm |
| Wieltjes | 5 |
| Zelfmontage | Ja |
| Zitdiepte | 400 |
Belangrijkste specificaties
- In hoogte verstelbaar
- Zachte gestoffeerde zitting
- Geschikt voor tapijt
- Slijtvaste polyester stof
- Zithoogte 39 – 50 cm
- Martindale 100,000 schuurweerstand
- Zwarte kunststof voet
- Met gaslift verstelbaar













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.