Wit frame, in hoogte verstelbaar, gestoffeerde zitting, zithoogte 65 – 74 cm.
Kunstleer voor de hoogste eisen in de contractsector. Extreem slijtvast en robuust, vuilafstotend, desinfecteerbaar, hygiënisch en gemakkelijk te reinigen met water en neutrale zeep. Huidvriendelijk – aangenaam zacht. Zeer goede lichtbestendigheid.
| Artikelnummer | 1182455 |
| EAN/UPC | 4032376074763 |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | Zonder armleuning |
| Basis productkleur | Zwart |
| Brandwerendheid | Ja |
| Breedte zitting | 33 mm |
| Draagkracht (maximaal) | 100 kg |
| Inclusief | 1 x Draaikruk |
| Kleur | Zwart |
| Made In | Germany |
| Manufacturer Part No | 1202_12_30572 |
| Materiaal zitting/rugleuning | Stof |
| Merk | mayer sitzmöbel |
| Productgebied | Smart |
| Product Type | Draaikruk |
| Rails | Ja |
| Type stoel | Kruk |
| Type voet | 4 metalen poten |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare zithoogte | 58 mm – 70 mm |
| Wieltjes | 0 |
| Zelfmontage | Ja |
| Zitdiepte | 330 |
Belangrijkste specificaties
- Hoogte verstelbaar
- Gestoffeerde zitting
- Vuilafstotend materiaal
- Eenvoudig te reinigen
- Zachte zitervaring
- Hygiënisch design
- Robuust en slijtvast
- Goede lichtbestendigheid
- Geschikt voor contractsector
- Huidvriendelijk kunstleer












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.