De MAULwork LED bureaulamp heeft een traploze dimmer en drie afzonderlijk geschakeldde technieksectoren om het licht aan te passen aan de activiteit of aan het gewenste verbruik. De lamp bevat ingebouwde LED-lampen die niet kunnen worden vervangen. De levensduur van de LED’s bedraagt 20.000 uur terwijl ze een energie-efficiëntieklasse van “A” hebben. Een switchpad op de kop maakt het mogelijk om eenvoudig aan en uit te schakelen.
| Artikelnummer | 1099135 |
| EAN/UPC | 4002390061544 |
| Afmetingen | 580 (B) x 620 (D) x 500 (H) mm |
| Basis productkleur | Wit |
| Breedte | 580 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | F |
| Hoogte | 500 mm |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | LED |
| Manufacturer Part No | 8205202 |
| Merk | Maul |
| Power Type | Netstroom |
| Product Type | Bureaulamp |
| Totale lichtstroom in Lumen | 2248 lm |
| Verkoopeenheid | Stuk |
Belangrijkste specificaties
- Traploze dimmer
- Drie lichtsectoren
- Eenvoudige bediening
- Ingebouwde LED’s
- 20.000 uur LED-levensduur
Voor optimale lichtoplossingen kiest u MAUL
Geniet van een krachtige LED-armatuur die ideaal is voor laboratoria, werkplaatsen, engineering en zelfs kantoren.













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.