Traploze dimmer voor het aanpassen van het licht aan de werkomstandigheden en de individuele behoeften. Krachtig direct licht voor het werkoppervlak en indirect licht voor de ruimteverlichting. Onovertroffen prijs-kwaliteitverhouding. Opwaartse lichtuitstraling 65 % en neerwaartse lichtuitstraling 35 %. Extreem zuinig: moderne led-technologie. Niets zit in de weg: uitgesneden voetplaat kan om een tafelpoot worden geplaatst. Technisch veiligheidsconcept Made by MAUL.
Een nieuw model van MAUL, hoge kwaliteit en lager in prijs, maar nog steeds dezelfde hoge prestaties. Fraai ontwerp voor op kantoor.
| Artikelnummer | 1191225 |
| EAN/UPC | 4002390081252 |
| Afmetingen | 225 (B) x 950 (D) x 1.950 (H) mm |
| Basis productkleur | Zilver |
| Bevestigingsmethode | Vrijstaand |
| Breedte | 225 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Hoogte | 1950 mm |
| Inclusief | 1 x vloerlamp |
| Kleur | Zilver |
| Lamptype | LED (niet verwijderbaar) |
| Manufacturer Part No | 8257595 |
| Merk | Maul |
| Power Type | Netstroom |
| Product Type | Vloerlamp |
| Totale lichtstroom in Lumen | 5835 lm |
| Verkoopeenheid | Stuk |
Belangrijkste specificaties
- Vrijstaande LED vloerlamp
- Traploze lichtdimmer
- Direct en indirect licht
- Opwaarts licht: 65%
- Neerwaarts licht: 35%
- Zuinig met moderne LED
- Slimme voetplaat voor tafels
- Veiligheidsconcept van MAUL
- Hoge prestaties, scherpe prijs
- Elegant design voor kantoor















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.