Voor wie op de kleintjes let. Variabel dimbaar. Praktisch: opbergvak in de voet voor kleine voorwerpen, bijv. paperclips. Extreem zuinig dankzij moderne led-technologie. Gelijkmatige verlichting door ringvormige leds. Ideaal voor precisiewerk in laboratoria, werkplaatsen, technische kantoren, medische praktijken. Of in de privésfeer voor postzegelverzamelaars, precisiemonteurs of als leesloep. Technisch veiligheidsconcept Made by MAUL.
Een slimme loeplamp met een vervangbare lamp op een sterke voet. In de voet is ruimte voor kleine kantoorartikelen zoals paperclips. U kunt de lamp eenvoudig vervangen op uw tafel.
| Artikelnummer | 1191211 |
| EAN/UPC | 4002390078337 |
| Afmetingen | 178 (B) x 260 (D) x 369 (H) mm |
| Basis productkleur | Wit |
| Breedte | 178 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | G |
| Hoogte | 369 mm |
| Inclusief | 1 x Bureaulamp |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | Led (verwijderbaar) |
| Manufacturer Part No | 8261202 |
| Merk | Maul |
| Power Type | Netstroom |
| Product Type | Bureaulamp |
| Totale lichtstroom in Lumen | 502 lm |
| Verkoopeenheid | Stuk |














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.