De MAULbusiness lamp heeft een klassiek ontwerp met LED-technologie, terwijl de lange dubbele arm zorgt voor een extreem grote verlichtingsradius. Ook kunt u genieten van storingsvrij schrijven dankzij de schaduwloze verlichting. Hij is geschikt voor smart home als hij wordt gebruikt met een extra apparaat.
Deze lamp bevat een ingebouwde LED-lamp met energie-efficiëntieklasse “A” die niet kan worden vervangen. De levensduur van de LED is 20.000 uur en heeft een extreem laag stroomverbruik met ca. 11 Watt.
| Artikelnummer | 1099113 |
| EAN/UPC | 4002390061537 |
| Afmetingen | 228 (B) x 620 (D) x 498 (H) mm |
| Basis productkleur | Zilver |
| Breedte | 228 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Hoogte | 498 mm |
| Kleur | Zilver |
| Lamptype | LED |
| Manufacturer Part No | 8204095 |
| Merk | Maul |
| Power Type | Netstroom |
| Product Type | Bureaulamp |
| Totale lichtstroom in Lumen | 1178 lm |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Vermogen | 11 W |
Belangrijkste specificaties
- Klassiek ontwerp met LED
- Grote verlichtingsradius
- Schaduwloze verlichting
- Smart home compatibiliteit
- Ingebouwde LED, 20.000 uur
- Laag stroomverbruik 11 Watt
Schijn er een lichtje op met MAUL
Voor verlichting die u door de moeilijke tijden heen ziet, kijk dan niet verder dan MAUL.



















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.