Deze uitstekende MAULatlantic LED bureaulamp heeft een unieke kop en koelelement die speciaal zijn aangepast aan de nieuwste LED-technologie. Dankzij de lange kop en de filigraan ontworpen parallellogramarm past hij discreet in elke kantooromgeving. Indien gebruikt met een extra apparaat is hij zelfs geschikt voor smart home.
Deze zwarte lamp bevat een ingebouwde LED-lamp met energie-efficiëntieklasse “A” die niet kan worden vervangen. De levensduur van de LED is 20.000 uur en heeft een extreem laag stroomverbruik met ca. 9 Watt. U hoeft zich geen zorgen te maken over energieverspilling of stroomverspilling, want in de uitschakelmodus wordt er geen energie verbruikt. Deze lamp heeft het technische veiligheidsconcept ‘Made by MAUL’.
| Artikelnummer | 1099101 |
| EAN/UPC | 4002390055352 |
| Afmetingen | 140 (B) x 780 (D) x 410 (H) mm |
| Basis productkleur | Zwart |
| Breedte | 140 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Hoogte | 410 mm |
| Kleur | Zwart |
| Lamptype | LED |
| Manufacturer Part No | 8203690 |
| Merk | Maul |
| Power Type | Netstroom |
| Product Type | Bureaulamp |
| Totale lichtstroom in Lumen | 860 lm |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Vermogen | 9 W |
Belangrijkste specificaties
- Unieke LED-technologie
- Speciaal ontworpen kop en koelelement
- Discreet design voor elke kantooromgeving
- Filigrane parallellogramarm
- Compatibel met smart home-apparaten
- Ingebouwde energiezuinige LED-lamp
- Lange levensduur van 20.000 uur
- Extreem laag stroomverbruik
- Geen energieverbruik in uitschakelmodus
- Veiligheidsconcept ‘Made by MAUL’
Creër licht met MAUL
Wanneer u professionele verlichting voor de werkplek zoekt, heeft MAUL een hoge lichtkwaliteit voor u.















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.