Deuren voor de kast met 2 schappen van gemelamineerd E1-hout. De deuren hebben roestvrijstalen deurgrepen (270 mm) en een centraal slot.
| Artikelnummer | 1183462 |
| EAN/UPC | 4044917420083 |
| Afmetingen | 760 (B) x 16 (D) x 700 (H) mm |
| Afsluitbaar | Afsluitbaar |
| Basis productkleur | Wit |
| Breedte | 760 mm |
| Deurtype | Draaideur |
| Gewicht | 6600 g |
| Hoogte | 700 mm |
| Inclusief | 1 x kastdeur, deurgreep |
| Kleur | Wit |
| Made In | Germany |
| Manufacturer Part No | 13454610 |
| Materiaal | Hout |
| Merk | Kerkmann |
| Product Type | Kastdeuren |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Ja |



























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.