Deuren van veiligheidsglas (ESG) voor kasten met 3 schappen. De deuren zijn 4 mm dik en hebben roestvrijstalen deurgrepen (270 mm).
| Artikelnummer | 1183476 |
| EAN/UPC | 4044917432512 |
| Afmetingen | 760 (B) x 4 (D) x 1.040 (H) mm |
| Afsluitbaar | Niet afsluitbaar |
| Basis productkleur | Transparant |
| Breedte | 760 mm |
| Deurtype | Draaideur |
| Gewicht | 9500 g |
| Hoogte | 1040 mm |
| Inclusief | 1 x kastdeur, deurgreep |
| Kleur | Transparant |
| Made In | Germany |
| Manufacturer Part No | 13454382 |
| Materiaal | Glas |
| Merk | Kerkmann |
| Product Type | Kastdeuren |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Ja |



























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.