Deze kast met 5 schappen met de afmetingen B410 x D380 x H1830 mm is gemaakt van gemelamineerd hout met E1-classificatie. De voorkant van de zijwanden zijn versierd met zilveren strips. Voor oneffen vloeren hebben de kasten een hoogteverstelling in de bodem om ervoor te zorgen dat ze waterpas staan.
| Artikelnummer | 1183485 |
| EAN/UPC | 4044917423572 |
| Afmetingen | 410 (B) x 360 (D) x 1.830 (H) mm |
| Basis productkleur | Wit |
| Breedte | 410 mm |
| Gewicht | 29220 g |
| Hoogte | 1830 mm |
| Inclusief | 1 x kast, schappen |
| Kleur | Wit |
| Made In | Germany |
| Manufacturer Part No | 13443610 |
| Materiaal | Hout |
| Merk | Kerkmann |
| Product Type | Kast |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Ja |
Belangrijkste specificaties
- 5 ruime schappen
- Hoogwaardige E1-classificatie
- Zilveren strips als detail
- Aanpasbare hoogtestelling
- Geschikt voor oneffen vloeren
- Elegant wit houtdesign





























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.