Als u uw documenten of kantoorbenodigdheden ergens wilt opbergen, heeft u een meubelstuk nodig waarop u kunt vertrouwen. Dat is precies wat Hammerbacher u geeft met dit mobiele ladeblok VAC30. Het sterke spaanplaatmateriaal zorgt ervoor dat schade door stoten en krassen tot een minimum wordt beperkt en dat u erop kunt rekenen dat het stevige frame de tand des tijds zal doorstaan.
Verhuist u vaak en moet u in uw dagelijkse werk regelmatig van bureau wisselen? Geen zorgen, want dit mobiele ladeblok in de kleur lichtgrijs heeft 4 wielen en kan gemakkelijk naar een andere plek worden gerold. In de afmetingen (HxBxD): 590 x 428 x 580 mm, kan hij perfect gecombineerd worden met andere meubelen van Hammerbacher. Om uw documenten veilig te bewaren, is de verrijdbare rolcontainer vergrendelbaar en kan hij eenvoudig worden geopend met behulp van de stijlvolle kunststof handgrepen.
| Artikelnummer | 6824772 |
| EAN/UPC | 4032062120941 |
| Aantal laden | 3 Lades |
| Afmetingen | 428 (B) x 580 (D) x 590 (H) mm |
| Afsluitbaar | Afsluitbaar |
| Basis productkleur | Grijs |
| Breedte | 428 mm |
| Diepte | 580 mm |
| Hoogte | 590 mm |
| Kleur | Grijs |
| Made In | Germany |
| Manufacturer Part No | VAC30/5/5/BM |
| Materiaal | Gemelamineerde spaanplaat, Metaal |
| Merk | Hammerbacher |
| Monteerservice | Nee |
| Product Type | Mobiel ladeblok |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Ja |
Belangrijkste specificaties
- Lichtgrijze kleur past overal
- Mobiele lade met 4 wielen
- Vergrendelbare container
- 580mm diep voor extra ruimte
- Stijlvolle kunststof handgrepen
- Sterk en krasbestendig
- Geschikt voor vaak verhuizen
Creëer extra opbergruimte met deze mobiele en veilige manier om documenten te bewaren
Zorg dat u alles in huis heeft wat uw kantoor nodig heeft met deze betrouwbare, mobiele ladeblokken met 4 lades van Hammerbacher.













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.