Mobiel ladeblok TC30 RE. 80 cm diep. Romp: eiken / voorkant: eiken 42,8 x 51,2 x 80 cm, 1/2/3/3 HE Centrale ladevergrendeling. Relief-handvat RE. Kunststoffen organisatielade. 25 kg draagvermogen 75% uitschuifbaar. Zelfsluitend, Inclusief 3 lades. Gelijmd. 8 mm dikke zichtbare achterwand.
| Artikelnummer | 1207162 |
| EAN/UPC | 4032062162866 |
| Aantal hangmappenladen | 0 Lades |
| Afmetingen | 428 (B) x 800 (D) x 512 (H) mm |
| Afsluitbaar | Afsluitbaar |
| Basis productkleur | Bruin |
| Breedte | 428 mm |
| Diepte | 800 mm |
| Gewicht | 41010 g |
| Hoogte | 512 mm |
| Kleur | Bruin |
| Made In | Europe |
| Manufacturer Part No | VTC30/E/E/RE |
| Materiaal | Hout |
| Merk | Hammerbacher |
| Meubilaire afwerking | Eiken |
| Product Type | Mobiel ladeblok |
| Verkoopeenheid | Stuk |
Belangrijkste specificaties
- 30 cm diepe eiken romp
- Drie lades voor opberg gemak
- Centrale ladevergrendeling
- Relief-handvat voor gemak
- Organisatielade van kunststof
- 25 kg draagvermogen per lade
- Zelfsluitend systeem
- 75% lade-uittrekbaarheid
- Stevige, gelijmde constructie
- 8 mm dikke achterwand zichtbaar













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.