Het Hammerbacher mobiel ladenblok AC30 SG heeft 4 wieltjes en is daardoor verrijdbaar. Creëer extra opbergruimte zonder dat u daarvoor beenruimte hoeft in te leveren. Het ladenblok is afsluitbaar en beschikt over 4 laden waarin u documenten en bureaubenodigdheden op kunt bergen. Verder is het ladenblok gemaakt van gemelamineerd spaanplaat en heeft het de volgende afmetingen: 42,8 x 80 x 51,2 cm. Verkrijgbaar in een mooie eiken finish. Dit product wordt ongemonteerd geleverd.
| Artikelnummer | 3233801 |
| EAN/UPC | 4032062162958 |
| Aantal laden | 4 Lades |
| Afmetingen | 428 (B) x 580 (D) x 590 (H) mm |
| Afsluitbaar | Afsluitbaar |
| Basis productkleur | Bruin |
| Breedte | 428 mm |
| Diepte | 580 mm |
| Hoogte | 590 mm |
| Kleur | Bruin |
| Made In | Europe |
| Manufacturer Part No | VAC30/E/E/SG |
| Materiaal | Gemelamineerde spaanplaat |
| Merk | Hammerbacher |
| Meubilaire afwerking | Eiken |
| Milieu-eisen | FSC®gecertificeerd |
| Monteerservice | Nee |
| Naam meubelprogramma | XDSM |
| Product Type | Ladeblok |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Ja |
Belangrijkste specificaties
- Verrijdbaar met 4 wieltjes
- Afsluitbaar voor veiligheid
- 4 ruime lades
- Geschikt voor documenten
- Eiken finish voor stijl
- Gemelamineerd spaanplaat
- Compacte afmetingen
Mobiele opslagruimte onder uw bureau
Berg documenten en bureaubenodigdheden op in dit mobiele ladenblok van Hammerbacher. Gemaakt van stevig en duurzaam gemelamineerd spaanplaat.














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.