Het Hammerbacher mobiel ladenblok 1606 BO heeft 4 wieltjes en is daardoor verrijdbaar. Creëer extra opbergruimte zonder dat u daarvoor beenruimte hoeft in te leveren. Het ladenblok is afsluitbaar en beschikt over 4 laden waarin u documenten en bureaubenodigdheden op kunt bergen. Verder is het ladenblok gemaakt van gemelamineerd spaanplaat en heeft het de volgende afmetingen: 42,8 x 80 x 51,2 cm. Verkrijgbaar in een mooie grijze finish. Dit product wordt ongemonteerd geleverd.
| Artikelnummer | 5490761 |
| EAN/UPC | 4032062120217 |
| Aantal laden | 4 Lades |
| Afmetingen | 428 (B) x 580 (D) x 590 (H) mm |
| Afsluitbaar | Niet afsluitbaar |
| Basis productkleur | Grijs |
| Breedte | 428 mm |
| Diepte | 580 mm |
| Hoogte | 590 mm |
| Kleur | Grijs |
| Made In | Europe |
| Manufacturer Part No | V1606/5/5/BO |
| Materiaal | Gemelamineerde spaanplaat |
| Merk | Hammerbacher |
| Milieu-eisen | FSC®gecertificeerd |
| Monteerservice | Nee |
| Naam meubelprogramma | B-Serie |
| Product Type | Ladeblok |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Ja |
Belangrijkste specificaties
- 4 wieltjes, verrijdbaar gemak
- Afsluitbaar voor veiligheid
- 4 ruime lades voor opbergen
- Gemelamineerd spaanplaat
- Grijze, stijlvolle finish
- Compact: 42,8 x 80 x 51,2 cm
- Eenvoudig zelf te monteren
Mobiele opslagruimte onder uw bureau
Berg documenten en hangmappen op in dit mobiele ladenblok van Hammerbacher. Gemaakt van stevig en duurzaam gemelamineerd spaanplaat.











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.