De Hammerbacher boekenkast Future heeft vier verstelbare planken zodat u uw boekenkast precies zo kunt indien als u wenst. De boekenkast is gemaakt van gemelamineerd spaanplaat, waardoor deze eenvoudig schoon te maken is, en heeft de volgende afmetingen: 80 x 40 x 200,4 cm. Verkrijgbaar in de kleur beuken. Dit product wordt ongemonteerd geleverd.
| Artikelnummer | 2211401 |
| EAN/UPC | 4032062001196 |
| Aantal compartimenten | 5 |
| Aantal legborden | 4 Planken |
| Afmetingen | 800 (B) x 400 (D) x 2.004 (H) mm |
| Basis productkleur | Bruin |
| Breedte | 800 mm |
| Draagkracht per legbord (maximaal) | 25 kg |
| Hoogte | 2004 mm |
| Kleur | Lichtbruin |
| Made In | Europe |
| Manufacturer Part No | V6000/6 |
| Materiaal | Gemelamineerde spaanplaat |
| Merk | Hammerbacher |
| Meubilaire afwerking | Beuken |
| Milieu-eisen | FSC®gecertificeerd |
| Monteerservice | Nee |
| Naam meubelprogramma | Future |
| Product Type | Boekenkast |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Ja |
Belangrijkste specificaties
- Vier verstelbare planken
- Eenvoudig te reinigen
- Afmetingen: 80x40x200,4 cm
- Gemaakt van spaanplaat
- Kleur: Lichtbruin Beuken
- Ongemonteerde levering
Organiseren en tentoonstellen
Vier verstelbare planken zorgen voor ruimte in overvloed. Met neutrale beukenfinish die past op elk kantoor.














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.