Deze Hammerbacher boekenkast is 80 x 40 x 127 cm groot en heeft twee verstelbare planken. Kies zelf hoe u uw boekenkast wil indelen. De stevige basis zorgt ervoor dat de boekenkast altijd op z’n plaats blijft staan, zelfs als deze volledig gevuld is. De boekenkast is robuust en makkelijk te onderhouden en heeft een esdoorn finish. Dit product wordt ongemonteerd geleverd.
| Artikelnummer | 4907160 |
| EAN/UPC | 4032062023662 |
| Aantal compartimenten | 3 |
| Aantal legborden | 2 Planken |
| Afmetingen | 800 (B) x 400 (D) x 1.270 (H) mm |
| Basis productkleur | Bruin |
| Breedte | 800 mm |
| Draagkracht per legbord (maximaal) | 25 kg |
| Hoogte | 1270 mm |
| Kleur | Bruin |
| Made In | Europe |
| Manufacturer Part No | 6500/3 |
| Materiaal | Gemelamineerde spaanplaat |
| Merk | Hammerbacher |
| Meubilaire afwerking | Ahorn |
| Milieu-eisen | FSC®gecertificeerd |
| Monteerservice | Nee |
| Naam meubelprogramma | XDSM |
| Product Type | Boekenkast |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Ja |
Belangrijkste specificaties
- Robuuste constructie
- Eenvoudig te onderhouden
- Esdoorn afwerking
- 2 verstelbare planken
- 80x40x127 cm formaat
- Stevig en stabiel
- Gemakkelijk zelf in te delen
Al uw boeken netjes georganiseerd
Professioneel opbergsysteem met verstelbare planken voor eindeloos veel combinaties. Met een mooie esdoorn finish.
















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.