Draaistoel Premium 2 VSDP2. Stof 100% polyester: 150.000 schuurbewegingen. Zwart. Totale hoogte 116 – 133 cm. Breedte zitting: 50 cm. Punt synchroonmechanisme automatisch. PU-armleuning alu. 2D hoofdsteun, meshstoffen rug. GS-teken. Draagkracht: 150 kg. Hoogwaardige basis van gepolijst aluminium. Universele dubbele zwenkwielen. Diameter 65 mm. Leveringsconditie: gedemonteerd, gedeeltelijk gemonteerd.
| Artikelnummer | 1228233 |
| EAN/UPC | 4032062167151 |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | In hoogte verstelbare armleuning |
| Breedte zitting | 500 mm |
| Diepte rugleuning verstelbaar | Nee |
| Draagkracht (maximaal) | 150 kg |
| Gewicht | 21500 g |
| Inclusief | 1x draaistoel |
| Kleur | Zwart |
| Made In | Europe |
| Manufacturer Part No | VSDP2/D |
| Materiaal zitting/rugleuning | Mesh |
| Merk | Hammerbacher |
| Productgebied | Plus |
| Product Type | Draaistoel |
| Traploos kantelbare rugleuning | Ja |
| Type mechanisme | Synchroonmechanisme |
| Type stoel | Bureaustoel |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare hoek zitting | Nee |
| Verstelbare zithoogte | 420 mm – 540 mm |
| Wieltjes | 5 Wieltjes |
| Zitdiepte | 450 |
Belangrijkste specificaties
- Verstelbare zithoogte 116-133 cm
- Duurzame stof: 150.000 schuurbewegingen
- Automatisch synchroonmechanisme
- 2D hoofdsteun voor extra comfort
- Mesh rugleuning voor optimale ventilatie
- PU-armleuningen van aluminium
- Hoogwaardige basis van gepolijst aluminium
- Ondersteunt tot 150 kg draagkracht
- Universele dubbele zwenkwielen
- Wordt deels gemonteerd geleverd























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.