Het zitkussen 3439-58 van Germania maakt van elke zitbank een comfortabele plek om te zitten. Met een hoogte van 6 cm, het ondersteunt moeiteloos uw gewicht en maakt het aantrekken van schoenen zo eenvoudig mogelijk. Met een breedte van 96 cm en een diepte van 35 cm is de zitting
De toplaagsamenstelling is 70 % PES, 30 % PAC. Het zitkussen is voorzien van een rits waarmee de stof kan worden verwijderd. Het wordt ook geleverd met twee anti-slip pads, het is lichtbestendig, slijtvast, vlamvertragend en sterk. Afmetingen 950 x 350 x 60 mm.
| Artikelnummer | 1052852 |
| EAN/UPC | 4005949343917 |
| Afmetingen | 950 (B) x 350 (D) x 60 (H) mm |
| Basis productkleur | Grijs |
| Breedte | 950 mm |
| Gewicht | 1440 g |
| Hoogte | 60 mm |
| Inclusief | 1 x Zitkussen |
| Kleur | Antraciet |
| Made In | Europe |
| Manufacturer Part No | 3439-58 |
| Materiaal | Textiel |
| Merk | GERMANIA |
| Product Type | Zitkussen |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Ja |
Belangrijkste specificaties
- Zacht en comfortabel zitkussen
- Ideaal voor elke zitbank
- Gebruiksvriendelijke rits
- Inclusief anti-slip pads
- Licht- en slijtvast
- Vlamvertragend materiaal
- Sterke en duurzame stof
Comfortabel zitten met een beetje hulp van Germania
De tijdloze kleur in antraciet past bij talloze decors, zodat het kussen universeel te gebruiken is.



















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.