Wil je ergens je spullen in opbergen, maar het er ook goed uitziet als het erop staat? Deze Germania kast is precies wat je nodig hebt. De scharnierende deuren bieden u een beetje privacy als uw archief een beetje slordig is.
Deze kast is zelf te monteren.
| Artikelnummer | 1052919 |
| EAN/UPC | 4005949423732 |
| Aantal compartimenten | 5 |
| Aantal deuren | 2 Deuren |
| Afmetingen | 800 (B) x 400 (D) x 1.970 (H) mm |
| Afsluitbaar | Afsluitbaar |
| Basis productkleur | Grijs |
| Breedte | 800 mm |
| Deurtype | Draaideur |
| Draagkracht per legbord (maximaal) | 10 kg |
| Gewicht | 63300 g |
| Hoogte | 1970 mm |
| Inclusief | 1 x Kast |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Made In | Germany |
| Manufacturer Part No | 4237-69 |
| Materiaal | Melamine |
| Merk | GERMANIA |
| Naam meubelprogramma | GW-Agenda |
| Product Type | Draaideurkast |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Ja |
Belangrijkste specificaties
- Strakke en moderne uitstraling
- Ruime opbergmogelijkheden
- Duurzame constructie
- Eenvoudig zelf te monteren
- Scharnierende deuren voor privacy
- Compact formaat, past overal
- Lichtgrijze kleur voor verschillende interieurs
- Functioneel en stijlvol ontwerp
- Hoogwaardige materialen
- Ideaal voor thuis en kantoor
Berg het op in een Germania
Elk van de vijf planken kan tot 10 kg dragen om ervoor te zorgen dat ze u de stabiliteit gewaarborgd blijft. Alle Germania-meubelen worden in Duitsland ontwikkeld en geproduceerd.

























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.