Opgebouwd uit polyamide en glasvezel en zelfdragend gaas. Binnenzitting van gelaagd hout bedekt met polyurethaanschuim. Geïntegreerde lendensteun met vaste armleuningen en kniekantelmechanisme. Nylon voet met zwenkwielen. Hoogteverstelbaar: 870-970 mm.
| Artikelnummer | 1183915 |
| EAN/UPC | 8033540637049 |
| Aanbevolen gebruik (maximaal) | 6 Uur/Dag |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | Vaste armleuning |
| Basis productkleur | Zwart |
| Brandwerendheid | Nee |
| Breedte rugleuning | 425 mm |
| Breedte zitting | 480 mm |
| Diepte rugleuning verstelbaar | Nee |
| Draagkracht (maximaal) | 100 kg |
| Gewicht | 8600 g |
| Hoogte rugleuning | 460 mm |
| Inclusief | 1 x bureaustoel |
| Kleur | Zwart |
| Manufacturer Part No | 1FEL007NER |
| Materiaal zitting/rugleuning | Stof |
| Merk | Merkloos |
| Productgebied | Start |
| Product Type | Bureaustoel |
| Traploos kantelbare rugleuning | Ja |
| Type mechanisme | Basismechanisme |
| Type stoel | Bureaustoel |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare hoek zitting | Nee |
| Verstelbare zithoogte | 430 mm – 530 cm |
| Wieltjes | 5 Wieltjes |
| Zelfmontage | Ja |
Belangrijkste specificaties
- Zachte en duurzame materialen
- Ergonomisch ontwerp voor comfort
- Geïntegreerde lendensteun
- Kniekantelmechanisme voor flexibiliteit
- Vaste armleuningen voor extra ondersteuning
- Zelfdragend gaas voor optimale ventilatie
- Sterke nylon voet met zwenkwielen
- Gelaagde houtzitting voor stevigheid
- In hoogte verstelbaar voor verschillende gebruikers
- Modern en stijlvol design
Comfort en stabiliteit op kantoor met bureaustoel Felluca
De bureaustoel Felluca maakt indruk met vaste armleuningen, schommelmechanisme en Body Balance System voor ergonomisch zitten. Ideaal voor maximaal zes uur per dag.
















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.