Staat u meerdere malen per dag op voor een lange tijd? Heeft u ooit een zit-sta kruk overwogen? Euroseats heeft de perfecte kruk voor u. Deze kruk is zo comfortabel en kan worden aangepast aan uw behoeften. Deze zit-sta kruk is zeer veelzijdig en ergonomisch.
Met een voorgevormd schuimkussen dat zorgt voor een comfortabele stoel. Een zit-sta kruk ontlast de druk op uw gewrichten en vergemakkelijkt een goede bloedsomloop. Dit zorgt ervoor dat permanente schade aan de lichaamsweefsels uitgesloten wordt. Deze kruk kan in hoogte worden versteld tussen 540 mm en 795 mm en wordt geleverd in een opvallende kleur zwart met een wit onderstel dat in elke ruimte past.
| Artikelnummer | 1014234 |
| EAN/UPC | 7435124420473 |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | Zonder armleuning |
| Basis productkleur | Zwart |
| Brandwerendheid | Ja |
| Breedte zitting | 360 mm |
| Draagkracht (maximaal) | 100 kg |
| Kleur | Wit, zwart |
| Manufacturer Part No | MAN001WHTBLK |
| Materiaal zitting/rugleuning | Stof |
| Merk | euroseats |
| Productgebied | Plus |
| Product Type | Zit-sta-kruk |
| Type stoel | Zit-Sta kruk |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare zithoogte | 540 mm – 795 mm |
| Zelfmontage | Ja |
| Zitdiepte | 360 |
Belangrijkste specificaties
- Comfortabel schuimkussen
- Verstelbare hoogte (540-795mm)
- Ergonomisch ontwerp
- Geschikt voor veelvuldig opstaan
- Ontlast druk op gewrichten
- Vergemakkelijkt bloedsomloop
- Stijlvol zwart met wit ontwerp












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.