Wanneer u meer dan acht uur per dag achter uw bureau zit, wilt u een stoel die de tand des tijds goed doorstaat. De kunststof stervoet kan tot 100 kg dragen en met de DIN gaslift kunt u de Euroseats Canillo Fabric bureaustoel naar eigen wens instellen. Deze bureaustoel heeft de mogelijkheid om u te voorzien van een synchrone technologie met 2 vergrendelingen en een instelbare gewichtsregeling.
Deze stoel wordt compleet geleverd met wielen die geschikt zijn voor harde vloeren. Met de ergonomisch gestoffeerde rugleuning kunt u uw houding en uw comfort verbeteren terwijl u werkt met deze fantastische stoel van euroseats Canillo Fabric.
Let op: De stoel wordt ongemonteerd geleverd.
| Artikelnummer | 1014090 |
| EAN/UPC | 8712453068606 |
| Aanbevolen gebruik (maximaal) | 8 Uur/Dag |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | Optionele armleuning |
| Basis productkleur | Zwart |
| Brandwerendheid | Ja |
| Breedte rugleuning | 430 mm |
| Breedte zitting | 500 mm |
| Draagkracht (maximaal) | 100 kg |
| Hoogte rugleuning | 460 mm |
| Inclusief | 1 x bureaustoel |
| Kleur | Zwart |
| Manufacturer Part No | 05CAN001+010 |
| Merk | euroseats |
| Productgebied | Plus |
| Product Type | Bureaustoel |
| Speciale lendensteun | Ja |
| Traploos kantelbare rugleuning | Ja |
| Type mechanisme | Synchroonmechanisme |
| Type stoel | Bureaustoel |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare hoek zitting | Nee |
| Verstelbare zithoogte | 470 mm – 560 mm |
| Verstelbare zithoogte | In hoogte verstelbare zitting |
| Zelfmontage | Ja |
| Zitdiepte | 460 |
Belangrijkste specificaties
- Ergonomisch gestoffeerde rugleuning
- Synchrone technologie met 2 vergrendelingen
- Instelbare gewichtsregeling
- Geschikt voor langdurig gebruik (8+ uur)
- Duurzame kunststof stervoet
- Wielen voor harde vloeren
- DIN gaslift voor hoogteverstelling
- Ondersteunt tot 100 kg lichaamsgewicht
- Snelle en eenvoudige montage
- Tijdloos zwart ontwerp
Werk en zit in stijl met euroseats
Zorg ervoor dat u een productieve dag heeft met behulp van de stoel van Euroseats Canillo Fabric.






















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.