| Artikelnummer | 1227937 |
| EAN/UPC | 7442909337369 |
| Aantal hangmappenladen | 1 Lades |
| Aantal laden | 1 Lade |
| Afmetingen | 390 (B) x 500 (D) x 600 (H) mm |
| Afsluitbaar | Afsluitbaar |
| Basis productkleur | Grijs |
| Breedte | 390 mm |
| Diepte | 500 mm |
| Hoogte | 600 mm |
| Inclusief | 1 x bureauladeblok grijs, 1 x handleiding |
| Kleur | Grijs |
| Manufacturer Part No | LAD.003.GR |
| Materiaal | Metaal |
| Merk | euroseats |
| Monteerservice | Ja |
| Product Type | Bureauladeblok |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Ja |
euroseats Bureauladeblok Grijs 390 x 500 x 600 x 600 – 600 mm
€113.15
Artikelnummer: SKU1l4vS8c2qj Categorieën: Kantoormeubelen, Kasten & Schappen, Kasten & Schappen, Ladeblokken & Rolcontainers, Meubilair Tag: Euroseats Merk: Euroseats
Wees de eerste om “euroseats Bureauladeblok Grijs 390 x 500 x 600 x 600 – 600 mm” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Aanbieding!
Bureaus & Tafels
Aanbieding!
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Bureaus & Tafels
Aanbieding!
Kantoormeubelen
€129.71
Kantoormeubelen
€30.26
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Bisley Fern Garderobekast Metaal Niet afsluitbaar 380 x 510 x 1.800 mm Zonnebloemgeel
Kantoormeubelen
GERMANIA PROFI 2.0 Archiefkast 800 x 400 x 1.230 mm Lichtgrijs
€126.03
€129.62
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Phoenix Gegevenskluis met vingerafdrukvergrendeling 63L DS2501F 640 x 500 x 500 mm Wit
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Inrichting













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.