De Flex bureaulamp is een praktische en slimme verlichting voor werkplekken. Dankzij de ultraflexibele arm kan de lampkop naar eigen inzicht in verschillende richtingen worden gedraaid. Hij biedt homogene en regelbare verlichting dankzij de softtouch dimschakelaar. Het tijdloze ontwerp past perfect bij alle interieurs. Gemaakt van staal en kunststof. Verlichtingstemperatuur: 3000 K. IRC meer dan 80. Watt: 7 W. Afmetingen: 16 x 16 H 60 cm.
| Artikelnummer | 1011697 |
| EAN/UPC | 3462159012773 |
| Afmetingen | 160 (B) x 160 (D) x 600 (H) mm |
| Basis productkleur | Wit |
| Breedte | 160 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | G |
| Hoogte | 600 mm |
| Inclusief | 1 x Lamp met EU-stekker |
| Kleur | Wit |
| Manufacturer Part No | 2002900021 |
| Merk | CEP |
| Product Type | Bureaulamp |
| Spanning (Volt) | 24 V |
| Totale lichtstroom in Lumen | 300 lm |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Vermogen | 7 W |
Belangrijkste specificaties
- Ultraflexibele arm voor gemak
- Softtouch dimschakelaar
- Homogene verlichting
- Tijdloos ontwerp
- Verlichtingstemperatuur: 3000 K
- Gemaakt van staal en kunststof
- Afmetingen: 16 x 16 H 60 cm


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.