Stalen kast met legborden met een staaldikte van 0,9 mm over de hele constructie.
De kast is perfect voor archiefruimtes en opslagruimtes. Opbergruimte kan eenvoudig worden gecreëerd door de tussenschotten te verplaatsen, die standaard worden meegeleverd.
| Artikelnummer | 1283429 |
| EAN/UPC | 8720061028905 |
| Afmetingen | 1.000 (B) x 300 (D) x 1.080 (H) mm |
| Basis productkleur | Grijs |
| Breedte | 1000 mm |
| Gewicht | 36000 g |
| Hoogte | 1080 mm |
| Inclusief | 6 x Legborden, 36 x Scheidingswanden |
| Kleur | Grijs |
| Manufacturer Part No | PBDK11037037 |
| Materiaal | Staal |
| Merk | Ceha |
| Product Type | Kast |
| Verkoopeenheid | Stuk |
Belangrijkste specificaties
- Duurzame stalen constructie
- Verplaatsbare legborden
- Robuust ontwerp voor opslag
- Ideaal voor archiefruimtes
- Maat: 1000x300x1080 mm


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.