Shaggy hoogpolig tapijt kenmerkt zich door hoge kwaliteit tegen aantrekkelijke prijzen. De shaggy tapijten worden geweven van de hoogwaardige kunstvezel polypropyleen en zijn zeer slijtvast en onderhoudsvriendelijk. Een zogenaamde “action back” van vormvast en tegelijkertijd antislip schuim zorgt ervoor dat het shaggy hoogpolig tapijt vlak op de vloer ligt en bij het belopen geen golven veroorzaakt. Voor nog meer vormvastheid en bescherming tegen rafelen heeft het shaggy tapijt een verbonden rand van robuust kunstgaren. Om het shaggy tapijt schoon te maken, is het meestal voldoende om het te stofzuigen. Diepzittend vuil kan uit het shaggy tapijt worden verwijderd door het uit te kloppen.
| Artikelnummer | 1096442 |
| EAN/UPC | 4059382059928 |
| Afmetingen | 190 (B) x 133 (D) cm |
| Basis productkleur | Zwart |
| Breedte | 1900 mm |
| Diepte | 1330 mm |
| Gewicht | 2312 g |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | PP (Polypropeen), Schuim |
| Merk | Casa Pura |
| Product Type | Vloerkleed |
| Techniek | Shag & Flokati |
Belangrijkste specificaties
- Hoogwaardig polypropyleen
- Slijtvast en onderhoudsvriendelijk
- Antislip schuim voor veiligheid
- Licht en vlak op de vloer
- Verstevigde robuuste rand
- Eenvoudig te reinigen
- Voor diep vuil uitschudden
Met een hoogpolig tapijt haalt u een gezellige blikvanger in huis
De hoogpolige tapijten voelen goed aan onder de voeten en zijn als designelement ook een lust voor het oog.









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.