De hoge kwaliteit en de aantrekkelijke prijzen maken dit tapijt tot een bijzonder populair woonaccessoire. Het pluizige tapijt is bovendien verkrijgbaar in verschillende maten en kleuren. Dit heeft het grote voordeel dat u het hoogpolig tapijt in uw gewenste maat kunt bestellen en aan kunt passen aan uw eigen huis.
| Artikelnummer | 1096453 |
| EAN/UPC | 4059382059935 |
| Afmetingen | 230 (B) x 160 (D) cm |
| Basis productkleur | Zwart |
| Breedte | 2300 mm |
| Diepte | 1600 mm |
| Gewicht | 3367 g |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | PP (Polypropeen), Schuim |
| Merk | Casa Pura |
| Product Type | Vloerkleed |
| Techniek | Shag & Flokati |
Belangrijkste specificaties
- Hoogwaardige kwaliteit
- Populair woonaccessoire
- Verkrijgbaar in meerdere maten
- Verschillende kleuren beschikbaar
- Aanpasbaar aan uw interieur
Een geweldige look, waar hij ook ligt
Voor het reinigen van dit tapijt: even stofzuigen en het is weer schoon.



















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.