Laat uw ruimte niet saai worden door het opruimen ervan. Met het WOHNLING-ladeblok kunt u uw huis of kantoor opwaarderen met een meubelstuk dat de ruimtelijkheid van drie ruime compartimenten combineert met een eigentijds ontwerp en een strakke witte afwerking.
Dankzij de compacte afmetingen van 33 x 38 x 60 cm past het ladeblok eenvoudig in elke hoek van de kamer. Bovendien vergroten de vier zwenkwielen de mobiliteit en kan het onderstel gemakkelijk worden verplaatst naar elke plek waar extra opbergruimte nodig is.
| Artikelnummer | 1285057 |
| EAN/UPC | 4250950285354 |
| Aantal laden | 0 Lades |
| Afmetingen | 330 (B) x 380 (D) x 600 (H) mm |
| Basis productkleur | Wit |
| Breedte | 330 mm |
| Diepte | 380 mm |
| Gewicht | 12000 g |
| Hoogte | 600 mm |
| Inclusief | 1 x ladeblok |
| Kleur | Wit |
| Manufacturer Part No | WL5.928 |
| Materiaal | Spaanplaat |
| Merk | WOHNLING |
| Product Type | Ladeblok |
| Verkoopeenheid | Stuk |
Belangrijkste specificaties
- Compact formaat, ruimtebesparend
- Eigentijds ontwerp, elegant wit
- Drie ruime compartimenten
- Vier zwenkwielen voor mobiliteit
- Perfect voor elke kamer
Van WOHNLING, slimme organisatie met een unieke invalshoek
Voeg stijl en orde toe aan uw ruimte. Het functionele ontwerp van het WOHNLING-ladeblok biedt alle opbergruimte die u nodig heeft in een verfijnde esthetiek.






























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.