| Artikelnummer | 1290865 |
| EAN/UPC | 8595167406724 |
| Aantal legborden | 4 Planken |
| Afmetingen | 950 (B) x 400 (D) x 1.950 (H) mm |
| Basis productkleur | Grijs |
| Breedte | 950 mm |
| Draagkracht per legbord (maximaal) | 50 kg |
| Gewicht | 77733 g |
| Hoogte | 1950 mm |
| Kleur | Grijs |
| Manufacturer Part No | C14200.2.09.24B2B |
| Materiaal | Metaal |
| Merk | Merkloos |
| Milieu-eisen | EU Eco label |
| Productgebied | Nieuw product |
| Product Type | Kast |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Nee |
Universal Kast Metaal 4 Planken 950 x 400 x 1.950 mm Grijs
€111.31
Artikelnummer: SKU2Hz8rFK96N Categorieën: Kantoorkasten, Kantoormeubelen, Kasten & Schappen, Kasten & Schappen, Meubilair Tag: Merkloos Merk: Merkloos
Wees de eerste om “Universal Kast Metaal 4 Planken 950 x 400 x 1.950 mm Grijs” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
€129.62
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Bisley Archiefkast Staal 4 lades 800 x 622 x 1.321 mm Zilver
€129.62
Kantoormeubelen
Bisley EuroTambour Roldeurkast Staal 1 Plank Afsluitbaar 1.200 x 430 x 1.030 mm Grijs
€111.31
€113.15
Aanbieding!
Bureaus & Tafels
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Phoenix Gegevenskluis met vingerafdrukvergrendeling 63L DS2501F 640 x 500 x 500 mm Wit
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Hammerbacher Kast Spaanplaat 2 Planken Afsluitbaar Ahorn Wit
Aanbieding!
Bureaus & Tafels
Aanbieding!
Kantoormeubelen
€116.83
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Kantoormeubelen
Bisley Archiefkast Staal 3 lades 800 x 622 x 1.016 mm Zilver
€111.31













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.