Phoenix Brandwerende kluisFortress S1182. Aangewezen voor contracten. waardedocumenten en kostbaarheden. Uitgerust met een dubbelbaards veiligheidsslot. Voor wand- of vloerverankering. Brandveiligheid documenten: 30 minuten. Inclusief reservesleutel en verankeringsset. Buitenmaat: 45x35x35cm.
Levering is gratis tot aan de voordeur of gratis op de stoep voor grote en/of zware artikelen. Als u verder transport en/of een montageservice wenst, neem dan contact met ons op.
| Artikelnummer | 2614288 |
| EAN/UPC | 5032548000100 |
| Aantal legborden | 1 Plank |
| Afmetingen | 450 (B) x 350 (D) x 350 (H) mm |
| Binnenbreedte | 365 mm |
| Binnendiepte | 240 mm |
| Binnenhoogte | 270 mm |
| Brandwerendheid | Nee |
| Capaciteit | 24 L |
| Duurzaamheid | Inbraakwerend |
| Gewicht | 25000 g |
| Hangslot | Ja |
| Inclusief | Reservesleutel en verankeringsset |
| Inclusief batterij(en) | Nee |
| Kleur | Wit |
| Made In | Europe |
| Manufacturer Part No | SS1182K |
| Merk | Phoenix |
| Model | SS1182K |
| Monteerservice | Nee |
| Product Type | Veiligheidskluis |
| Sluitmechanisme | Sleutel |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verzekeringsgedekt | 20.000 € |
Belangrijkste specificaties
- Brandveiligheid 30 minuten
- Dubbelbaards veiligheidsslot
- Inbegrepen reservesleutel
- Wand- of vloerverankering
- 24 liter opslagcapaciteit
- Geschikt voor contracten
- Opslag voor kostbaarheden
- Buitenmaat: 45x35x35 cm
Dit bolwerk houdt stand
Waardepapieren, datadragers, contant geld: elk bedrijf heeft eigendommen die van cruciaal belang zijn voor de toekomst ervan. Slaap op twee oren dankzij deze brandwerende kluizen voor vloer- of wandbevestiging.





























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.