Dit mobiele ladeblok van Paperflow is uitgevoerd in de kleur groen. Met zijn drie laden kan het een groot aantal documenten of mappen opbergen (het biedt ook ruimte voor hangmappen). U kunt hem gemakkelijk verplaatsen dankzij zijn vier wielen. De samenstelling van polystyreen en ABS garandeert extra stevigheid. De beuken afwerking voegt een vleugje moderniteit en elegantie toe aan uw bureau. Deze kast is 390 mm breed, 436 mm diep en 642 mm hoog.
| Artikelnummer | 5060371 |
| EAN/UPC | 3660141921151 |
| Aantal hangmappenladen | 1 Lade |
| Aantal laden | 3 Lades |
| Afmetingen | 390 (B) x 436 (D) x 642 (H) mm |
| Afsluitbaar | Niet afsluitbaar |
| Basis productkleur | Groen |
| Breedte | 390 mm |
| Diepte | 436 mm |
| Hoogte | 642 mm |
| Inclusief | 1 x Mobiel ladeblok |
| Kleur | Groen |
| Made In | Europe |
| Manufacturer Part No | 5060371 |
| Materiaal | ABS (Acrylonitril-butadieen-styreen), PS (Polystyreen) |
| Merk | Paperflow |
| Product Type | Mobiel ladeblok |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Nee |
Alles netjes en opgeruimd
Hebt u extra opslagruimte nodig die niet te veel ruimte in beslag neemt op kantoor? Deze slanke, mobiele ladekast van Paperflow EasyBox voldoet aan al uw verwachtingen.















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.