De op het bureau gemonteerde MAULjuvis is zowel energiebesparend als comfortabel in het leveren van een constante lichtregeling via bewegings- en daglichtsensoren. Het heeft een traploos instelbare dimmer op basis van activiteit en individuele voorkeuren. De lichtuitstraling van de lamp past zich ook automatisch aan het verlichtingsniveau van de ruimte aan. Het geeft ca. 50% opwaartse en ca. 50% neerwaartse lichtuitstraling.
Deze lamp bevat ingebouwde LED-lampen die niet kunnen worden vervangen. Hij vermindert het uitgestraalde licht automatisch na een periode van 30 minuten als er geen beweging wordt waargenomen, als het daarna na 30 minuten geen beweging decteert, schakelt het automatisch uit. Maak u geen zorgen dat de MAULjupiter veel ruimte in beslag neemt, want de gesplitste voet past gemakkelijk rond de tafelpoten.
Deze lamp draagt het technische concept ‘Made by MAUL’.
| Artikelnummer | 1098956 |
| EAN/UPC | 4002390075398 |
| Afmetingen | 280 (B) x 610 (D) x 1.200 (H) mm |
| Basis productkleur | Zilver |
| Bevestigingsmethode | Klembaar |
| Breedte | 280 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Hoogte | 1200 mm |
| Inclusief | 1 x vloerlamp |
| Kleur | Zilver |
| Lamptype | LED (dimbaar) |
| Manufacturer Part No | 8258795 |
| Merk | Maul |
| Power Type | Netstroom |
| Product Type | Lamp |
| Totale lichtstroom in Lumen | 13060 lm |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Vermogen | 80 W |
Belangrijkste specificaties
- Traploze dimmer functie
- Bewegingssensor voor gemak
- Daglichtsensor aanpasbaar
- 50% op- en neerwaarts licht
- Automatische uitschakeling
- Ruimtebesparende gesplitste voet
- Gemakkelijk in gebruik
- Constante lichtregeling
- Ingebouwde LED-lampen
Zie het licht met MAUL
Met de MAULjuvis kunt u de algemene en werkplekverlichting aanpassen aan de individuele behoeften en taken met een hoge lichtkwaliteit, onafhankelijk van de natuurlijke of kunstmatige omgevingsverlichting.













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.