Krachtig direct licht voor het werkoppervlak en indirect licht voor de ruimteverlichting. Onovertroffen prijs-kwaliteitverhouding. Lichtspreiding naar boven toe 65 % en naar beneden toe 35 %. Lange aluminium lampkop voor schaduwarm licht van bovenaf, zachte lichtdimming door diffusiemateriaal. Extreem zuinig: state-of-the-art led-technologie. Niets zit in de weg: Uitgesneden voetplaat kan om een tafelpoot worden geplaatst. Technisch veiligheidsconcept Made by MAUL.
Een nieuw model van MAUL, hoge kwaliteit en lager in prijs, maar nog steeds dezelfde hoge prestaties. Fraai ontwerp voor op kantoor.
| Artikelnummer | 1191221 |
| EAN/UPC | 4002390081092 |
| Afmetingen | 225 (B) x 950 (D) x 1.950 (H) mm |
| Basis productkleur | Wit |
| Bevestigingsmethode | Vrijstaand |
| Breedte | 225 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Hoogte | 1950 mm |
| Inclusief | 1 x vloerlamp |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | LED |
| Manufacturer Part No | 8257402 |
| Merk | Maul |
| Power Type | Netstroom |
| Product Type | Vloerlamp |
| Totale lichtstroom in Lumen | 5835 lm |
| Verkoopeenheid | Stuk |
Belangrijkste specificaties
- Krachtig direct licht
- 65% indirect licht naar boven
- Nieuwe state-of-the-art LED
- Lange aluminium lampkop
- Zacht licht door diffusiemateriaal
- Voordelige prijs-kwaliteit
- Geschikt om tafelpoot
- Ideaal voor kantoor
- Extreem zuinig in gebruik
- Made by MAUL veiligheidsconcept















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.